من سایت های زیادی باز کردم و در زمینه سئو خیلی تلاش کردم چرا که برای من باز کردن سایت و اهمیت سئو جنبه تجاری دارد و مستقیما برایم گول سازی می کند در نتیجه تجربه ای که خودم پیدا کرده ام را برای شما هممی گویم. البته این تجربه حاصل زحمت و تلاش من هست و شما هم اگر استفاده کردید حد اقل برایم دعا کنید که در کارهایم موفق بشوم.

اگر در گوگل به دنبال همین مطلب بگردید اطلاعات مشخصی در اختیار شما قرار نخواهد گرفت و من هم برای همین می خواهم این مطلب را برای علاقه مندان منتشر کنم.

خرید پکیج کامل آموزش کسب درآمد از اینترنت

پاسخ من خرید هاست خارجی  هست چرا که هاست های خارجی بعد از پنج روز از طرف گوگل کاربر دریافت می کنند و این در حالی

هست که هاست های داخلی این چنین نیستند و همچنین اقدام به خرید دامنه ایرانی کنید البته اگر فعالیت بین المللی انجام دهید دامنه دات کام بخرید ولی اگر مخاطبان شما ایرانی و فارسی هستند حتما ایرانی بخرید

هاست ایرانی هنگام نصب وردپرس و افزونه های آن برای شما مشکلاتی ایجاد می کنند که اگر در امر وب تخصص زیادی نداشته باشید مدام باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا مشکل را برای شما برطرف نمایند. من لینک خرید هاست آلمانی را از شرکت میهن وب هاست برای شما قرار می دهم و می توانید از این شرکت که واقعا پشتیبانی خوبی ارائه می دهند استفاده نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *